Meble gabinetowe do biura domowego – najlepsze projekty wnętrz dla biznesmenów - galeria Radomsko

Meble do biura W każdym biurze praca wygląda nieco inaczej z uwagi nie tylko na charakter działalności firmy ale także ze względów przestrzennych. Uwzględniając te czynniki proponujemy meble do biura pozwalające na ogromne modyfikacje dostosowujące je do potrzeb naszych odbiorców. Różnorodność propozycji obejmuje zarówno szeroką paletę kolorów jak i odmienne formy biurek czy komód oraz wielorakie rozwiązania funkcjonalne.

Fotele gabinetowe

Wygodne oraz bardzo eleganckie fotele gabinetowe pozwalają pracować w maksymalnie komfortowych warunkach, a jednocześnie stanowią doskonałe podkreślenie statusu przedsiębiorstwa. Są to propozycje charakteryzujące się bogactwem kolorystycznym, wspaniałą różnorodnością eleganckich linii oraz wykorzystaniem ekskluzywnych materiałów. Szeroki wybór foteli gabinetowych pozwoli dokonać najlepszego wyboru, który będzie doskonale komponował się z każdym biurem.


Meble i regały metalowe
Dla systemów przechowywania często najważniejszym czynnikiem jest prostota wykorzystywanych rozwiązań. Dlatego też regały metalowe są tak powszechnie wykorzystywane w przedsiębiorstwach o nawet skrajnie różnych obszarach działalności. Stworzona przez Pekro oferta składa się z uniwersalnych regałów metalowych znajdujących swoje zastosowanie na przykład w archiwach firm oferując proste przechowywanie dokumentacji.

Meble do gabinetu

Meble do gabinetu są jednym z wielu elementów tworzących wizerunek przedsiębiorstwa jako profesjonalnego, wiarygodnego partnera. W propozycjach Pekro zawarte są wszystkie elementy tworzące produkt idealnie spełniający najwyższe wymagania jakie stawiane są przed meblami do gabinetu. Wygoda użytkowania oraz trwałość idą w parze z najwyższą elegancją oraz funkcjonalnością produktów zawartych w naszej ofercie.

Lady barowe

Klimat i prestiż każdego lokalu to w dużej mierze właśnie lady barowe. Zajmują one szczególne miejsce w ofercie Pekro ponieważ są to elementy, które z uwagi na ich niepowtarzalność zawsze stanowią nie lada wyzwanie. Przygotowując ofertę lad barowych zawsze staramy się uwzględniać jak najwyższe walory estetyczne naszych propozycji oraz łączyć je z materiałami odpornymi, gwarantującymi wieloletnie użytkowanie przy zachowaniu maksymalnej elegancji.

Lady recepcyjne

Pierwszy kontakt oraz wrażenie jakie wywiera się na potencjalnym Kliencie czy też kontrahencie jest niezwykle istotny. Lady recepcyjne to bardzo często miejsce, które stanowi o tym, jak naszą firmę, hotel odbierają inni. Wybierając je warto poświęcić nieco więcej czasu na odnalezienie lady recepcyjnej, która będzie jednocześnie funkcjonalna, estetyczna a przy tym stanowiła będzie prawdziwą reprezentację Państwa działalności.

Meble hotelowe

Zadowolenie gości z pobytu w hotelu lub pensjonacie jest wartością kluczową dla każdego właściciela. Jednym z kluczowych aspektów pobytu, które na to zadowolenie wpływają są niewątpliwie meble hotelowe. Komfortowe i estetyczne meble hotelowe procentują dobrymi opiniami, a goście czując się jak w domu chętnie wracają do hotelu. Inwestycja w dobre meble hotelowe często zwraca się z nawiązką.

Regały jezdne

W każdym magazynie czy archiwum odwiecznym problemem jest brak miejsca na przechowywanie dokumentów. Regały jezdne są znakomitym rozwiązaniem pozwalającym zwiększyć pojemność magazynu o nawet 100%. Dzięki temu rozwiązaniu znacznie ograniczono przestrzeń, jaką normalnie przeznacza się na przechowywanie dokumentacji a przy tym regały przesuwne są niezawodne i zapewniają szybki dostęp do wybranych woluminów.

Lady Barowe


OFERTA

Meble biurowe i gabinetowe
Ekskluzywne meble do gabinetu to doskonała elegancja podkreślająca najwyższy profesjonalizm firmy oraz osiągnięty przez nią status. Dostępna w klasycznym, stonowanym kolorze kasztanu seria Quando przygotowana została dla wszystkich z Państwa ceniących niezrównaną estetykę w miejscu swojej pracy. Polecamy meble gabinetowe o charakterystycznej trwałości oraz wygodzie ich użytkowania, dzięki czemu czas spędzony w biurze w naprawdę komfortowych warunkach pozwoli w pełni skupić się na realizacji swoich zadań. Polecamy wszystkie elementy niezbędne w gabinecie, a więc przede wszystkim funkcjonalne biurka, szafki, komody, przystawki do biurka, stoły, kontenery oraz szafy.

Meble do gabinetu dostępne w ofercie przedsiębiorstwa Pekro to perfekcja formy, jakości wykonania każdego detalu oraz maksymalnej wygody.

Meble do biura wymagają uwzględnienia wielu różnorodnych czynników, z których na pierwszy plan zawsze wysuwają się dwa podstawowe elementy: funkcjonalność oraz elegancja. Firma Pekro stworzyła serię OGI z uwzględnieniem obu tych czynników, przy czym wzięte zostały pod uwagę także wymagania indywidualne każdego z naszych Klientów. Dlatego też meble do biura OGI N, U, V oraz Y mogą być mocno spersonalizowane pod kątem wymagań przestrzennych oraz charakterystyki pracy w danej firmie.

Poza zróżnicowaniem funkcjonalnym proponujemy także wiele odmiennych form biurek, szaf czy regałów oraz bogactwo kolorystyczne naszych produktów (między innymi brzoza polarna, dąb kanadyjski, buk, orzech, kasztan). Meble do biura dostępne w ofercie Pekro z pewnością znajdą swoje miejsce również w warunkach Państwa firmy zapewniając sprawną i komfortową pracę.

Krzesła i fotele biurowe
Fotele gabinetowe
Prestiż każdej firmy, jej profesjonalny wizerunek tworzony jest w dużej mierze przez wystrój biura. Eleganckie fotele gabinetowe stanowią podkreślenie wysokiego poziomu jaki reprezentuje dana firma. Wybierając meble do gabinetu warto więc zwrócić uwagę nie tylko na wygodę jaką charakteryzują się fotele gabinetowe, ale także na ich walory estetyczne.

Firma Pekro wybrała do swojej oferty projekty ciekawe, urzekające swoją elegancją oraz tworzące w dowolnym biurze profesjonalną atmosferę. Naturalnie, proponowane przez nas fotele gabinetowe to także niezwykła wygoda wypływająca z wykorzystania doskonałych, luksusowych materiałów oraz zastosowania prostych w obsłudze, a jednocześnie bardzo funkcjonalnych mechanizmów.

Zachęcamy do wyboru znakomitego prestiżu jaki zawierają w sobie nasze propozycje foteli gabinetowych.

Ponadto:
Krzesła biurowe
Fotele gabinetowe
Krzesła konferencyjne
Fotele managerskieMeble metalowe

Szafy kartotekowe
Szafy kartotekowe
Szafy metalowe posiadają wiele różnorodnych zastosowań wypływających przede wszystkim z ich dużej wytrzymałości oraz odporności. Pekro w szczególności poleca szafy kartotekowe stworzone pod kątem przechowywania różnorodnych dokumentów. Zdając sobie sprawę, iż w każdym przedsiębiorstwie różne są potrzeby jeśli chodzi o ilość dokumentów oraz odmienne są możliwości przestrzenne, proponujemy szafy metalowe w wielu odmianach. Są to między innymi produkty dla teczek zawieszkowych, kartotek w formacie A5 czy A6, wytrzymujące różne obciążenia, przy czym zaznaczyć należy, iż każda szafa to dodatkowo kilka alternatywnych propozycji.

Szafy kartotekowe proponowane przez firmę Pekro posiadają także szereg mechanizmów zabezpieczających oraz ułatwiających codzienne korzystanie z tych rozwiązań. W naszej uniwersalnej ofercie z całą pewność również Państwo odnajdą produkty spełniające Państwa indywidualne potrzeby.

Szafy kartotekowe
Szafy na broń
Szafy na broń
Szafy biurowe
Szafy biurowe
Szafy ubraniowe BHP
Szafy ubraniowe BHP
Regały metalowe
Jednym z najprostszych a przez to najpowszechniejszych rozwiązań służących do magazynowania są regały metalowe. Ich zalety to przede wszystkim ogromna trwałość, niejednokrotnie możliwość indywidualizacji swojego zamówienia oraz prosty montaż. Regały metalowe wykorzystywane mogą być zarówno w warunkach przemysłowych jak i dla przechowywania dokumentów (jako archiwum) w dowolnym biurze.

Firma Pekro przygotowała regały metalowe wykonane z grubej, a przez to bardzo wytrzymałej blachy stalowej (zarówno szkielet jak i półki). Prezentowane przez nas produkty wyróżniają się również bardzo dużym maksymalnym obciążeniem półek (do nawet 200 kilogramów) co podnosi ich użyteczność oraz zakres zastosowań. Rozumiejąc odmienne oczekiwania i potrzeby naszych Klientów proponujemy regały metalowe w 5 rozmiarach z różną ilością półek. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z oferty dowolnie konfigurowalnych regałów modułowych, które pozwalają stworzyć perfekcyjnie dobrany system do warunków panujących w danym pomieszczeniu.


Regały metalowe
Regały jezdne
Regały jezdne to doskonałe rozwiązanie we wszystkich miejscach, gdzie na stosunkowo niewielkiej przestrzeni istnieje konieczność przechowania dużej ilości dokumentów, książek, przedmiotów etc. W związku z tym regały przesuwne cieszą się szczególną popularnością w różnorodnych magazynach, archiwach, bibliotekach i innych miejscach tego typu. Firma Pekro poleca niezawodne rozwiązania, dzięki którym w każdym miejscu zyskuje się dodatkową przestrzeń do przechowywania – oferowane regały jezdne umożliwiają zmagazynowanie do nawet dwóch razy więcej elementów niż przy użyciu systemów tradycyjnych.

W zależności od wymiarów pomieszczenia, w którym zainstalowane mają być regały przesuwne znacząco zmienia się koszt realizacji zlecenia. Dlatego też dla każdego Klienta firma Pekro wykonuje indywidualną wycenę opartą o podane wymiary.


Regały jezdne

Szafa na broń Szbs

Szafa-na-bron-dluga Szafa do przechowywania broni długiej, myśliwskiej, sportowej,
zarówno jedno- jak i do dwu- lufowej
Drzwi wyposażone w 6 baskwili – po 1 u góry i u dołu i 4 w
poziomie. Drzwi z uchwytem z zamkiem zabezpieczającym z
blokadą w sześciu punktach oraz dodatkowym zamkiem blokującym
rygle drzwi szafy.
Szafa wyposażona w dodatkowy schowek na amunicje zamykany
oddzielnym zamkiem. Na wewnętrznej stronie drzwi zamocowane
jest dodatkowe pudełko i uchwyt na wyciory.szafa na broń krótką Szb5ts

Szafa do przechowywania broni krótkiej – wyposażona w 5 skrytek.


Szafy i wózki na laptopy
Szafy i wózki na laptopy
Szafa na laptopyszafa-na-laptopy

Sznl 4110
Szafa do zabezpieczania jednostek PC z jednoczesną
możliwością doładowania baterii podczas przechowywania.
Szafa wyposażona w listwę z gniazdami elektrycznymi.
Wymiary: 1800x400x500Wózki na laptopy

Szafa/wózek do przechowywania laptopów z jednoczesną funkcją przewożenia i ładowania baterii.

Wózki przystosowane są do pracy z napięciem ~230 V. Instalacja składa się z możliwej do zdemontowania listwy przyłączeniowej wyposażonej w n-gniazd z uziemieniem oraz skrzynki sekwensera (występuje tylko w wózkach 2 i 3 kolumnowych).
Ilość listew przyłączeniowych w wózku odpowiada ilości kolumn. Dla zabezpieczenia przeciążeniowego jest stosowany sekwenser, który umożliwia włączanie się poszczególnych listew przyłączeniowych po upływie określonego czasu (~3 minut), co skutkuje utrzymanie się niskiego obciążenia instalacji elektrycznej wózka podczas sekwencji ładowania.

wozekSygnalizacją pracy poszczególnych listew przyłączeniowych wózka jest świecąca dioda. Na prawym boku wózek posiada jeden wtyk przyłączeniowy oraz gniazdo bezpiecznika przeciążeniowego. Do wózka jest dołączany przewód przyłączeniowy o długości 3 metrów.
Wózki 2 i 3 kolumnowe posiadają dwoje drzwi skrzydłowych otwieranych od środka, a wózek jednokolumnowy posiada jedne drzwi otwierane na prawą stronę. Wózki posiadają uchwyty do przemieszczania po obu stronach. Wózki wyposażone są w cztery kółka jezdne o średnicy 100 mm i nośności 150 kg na kółko, w tym dwa z hamulcem.

Powierzchnia toczna kółek wykonania z gumy nie brudzącej powierzchni. Krawędzie dolne wózka zabezpieczone są narożnikami gumowymi.
Drzwi szafy zamykane zamkiem zabezpieczającym z blokadą w dwóch punktach. Wierzch wózka pokryty blatem z melaminy gr. 18 mm, klasa higieniczności E1. Korpus wózka posiada otwory wentylacyjne do cyrkulacji powietrza (chłodzenie ładujących się laptopów). Maksymalny wymiar przestrzeni roboczej 96 x 340 x 470 mm (17´). Korpus wózka wykonany z blachy stalowej malowanej farbami proszkowymi poliestrowo-epoksydowymi.
Wózki posiadają deklarację zgodności z Dyrektywami Parlamentu Europejskiego 2001/95 dotyczącymi bezpieczeństwa użytkowania.
Szafy i wózki na laptopy

Meble medyczne
Szafy gospodarcze
Meble warsztatowe
Szafy na mapy i rysunki
Szafy aktowo - kartotekowe
Szafy na Płyty CD
Biurka metalowe medyczne
Ścianki biurowe
Materiałem stosowanym do produkcji mebli OPENTECH jest płyta wiórowa melaminowana. Stosowane są dwie grubości płyty: 18 mm - wypełnienia i 25 mm - wieńce oraz blaty.

Płyta posiada strukturę BS (Biuro Special) zapewniającą trwałość i gładkość powierzchni roboczej blatów biurek, oraz klasę higieny E1.

Wąskie płaszczyzny zabezpieczana są okleiną PCV w dwóch grubościach: 0,6 mm - półki, drzwi, elementy wypełnienia, 2 mm - blaty biurek, boki regałów i wieńce. Stelaże metalowe biurek lakierowane są proszkowo wkolorze RAL 9006.

Konstrukcje przegród tworzą profile anodowane o wymiarach 20x30 mm. Wypełnienie stanowi poliwęglan komórkowy lub materiał dźwiękochłonny.
Lady recepcyjne
Pierwszy kontakt z Klientem niezwykle często rozpoczyna się w recepcji. Dlatego też warto wybrać lady recepcyjne, które będą odpowiednio komponować się z projektem wnętrza naszego budynku a nawet stanowić jego najważniejszy element.

Proponujemy naszym Klientom lady recepcyjne odróżniające się od siebie stylem oraz rozwiązaniami funkcjonalnymi. Polecamy klasyczne projekty bazujące w dużej mierze na drewnie, jak i bardzo nowoczesne projekty o ciekawej, unikalnej formie, które zostały stworzone z nowoczesnych materiałów. Lady recepcyjne Pekro to oferta skierowana również do Państwa.

Lada OVO
Lada ZEN
Lada ORGANIC
Lada ZIG-ZAG
Lada VALDE
Lada LINEA
Lada DRITTA
Lada FORO
Lada Arctic Summer
Lada BOXA
Lada ARTE
Lada LUNA
Lada MILANO
Lada OPEN
Lada ROTUNDO
Lada VENO

Meble hotelowe

Firma Pekro prezentuje Państwu wyjątkowe meble hotelowe, które będą doskonałym uzupełnieniem wystroju każdego pokoju w Państwa obiekcie. Są to elementy wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wprowadzają do wnętrza profesjonalny, ekskluzywny klimat, jednocześnie doskonale wpływając na wizerunek hotelu oraz świetne samopoczucie gości. Oferowane meble hotelowe charakteryzują się wyjątkowym stylem i klasą, a połączenie tych cech jest gwarancją najwspanialszych doznań. Pobyt w Państwa hotelu będzie na pewno o wiele przyjemniejszy, jeśli zaoferują Państwo swoim gościom wygodne i funkcjonalne meble hotelowe, jednocześnie dbając o to, aby każdy z elementów wystroju wnętrza świetnie współgrał ze standardem całego obiektu.


Lady barowe

Łóżka hotelowe
Wygodne łóżka hotelowelozko

Najważniejszym elementem w pokoju powinny być wygodne łóżka hotelowe. To właśnie relaks i odpoczynek są najczęstszym powodem, dla którego turyści, czy biznesmeni decydują się na wybór tego, a nie innego obiektu. Zapewniając swoim gościom eleganckie łóżka hotelowe wykonane z wysokiej klasy materiałów, mogą mieć Państwo pewność, że będą oni wdzięczni i chętnie wrócą tutaj kolejnym razem. Dbamy o swobodę Państwa wyboru oferując szeroki asortyment komfortowych mebli. Zapewniamy, że nasze łóżka hotelowe staną się najważniejszym atutem Państwa hotelu, ośrodka wypoczynkowego, czy zajazdu. Zapraszamy do kontaktu.

Łóżko kontynentalne 1

Opis Bazy:
Szczególnie twardy i trwały box wykonany jest w całości z płyty meblowej o grubości 16 mm, która obita jest pianką tapicerską. Dodatkowo w bazie wykonane są kliny z pianki, które zapobiegają przesuwaniu się materaca. Wysokość bazy 19 cm. Baza na 6 nogach występuje w komplecie z materacem dwustronnym, zapewniając doskonały komfort wypoczynku. Kolorystyka dostosowana do potrzeb klienta. Wykończenie bazy może zostać wykonane w tkaninie tapicerskiej, ekoskórze lub skórze naturalnej.
W komplecie występują nogi bukowe (w tym 2 szt. z kółkiem oraz hamulcami). Łóżka wyposażone są w łączenia umożliwiające połączenie dwóch pojedynczych łóżek w jedno Łoże małżeńskie.

lozko-kontynentalne1

Łóżko kontynentalne 2

Łóżko kontynentalne idealnie pasujące do hotelu. Baza łóżka hotelowego zrobiona jest z litego drewna, co zapewnia stabilność oraz trwałość mebla. Górna część bazy obita jest miękkim, przyjemnym w dotyku materiałem FIBERTEX wysokiej jakości, który zapobiega przesuwania się materaca. Boki łóżka obita jest tkaniną piankową.


Materace hotelowe
Materace bonellowe

Materace bonellowe to powiew tradycji w produkcji materacy. Są doskonałe dla każdego, dzięki zastosowaniu tradycyjnych metod produkcji oraz nowoczesnych materiałów. Użycie różnego typu sprężyn z odmiennymi grubościami drutu pozwala na dostosowanie materacy bonellowych do indywidulanych potrzeb klienta.

Opis materaca

Wkład:

materac-bonellowy-RIOWkład materaca bonellowego stanowią wysokiej jakości sprężyny typu bonell, cechujące się niezwykłą trwałością oraz elastycznością powierzchniową.
Sprężyny 4 – zwojowe, wykonane są z wysokogatunkowego drutu o średnicy 2,2 mm i wysokości 11 cm. Oznacza to, że wraz ze wzrostem nacisku (ciężaru) zwiększa się siła wypierania sprężyn. Na 1 m2 przypada 111 szt. sprężyn.
Dla zapewnienia komfortowego wypoczynku, wkład ze sprężyn obustronnie obłożony jest pianką tapicerską T-25 o grubości 25 mm oraz obustronnie izolującą matą filcową.
Boki materaca wykonane są z pianki tapicerskiej T-30 o grubości 6-8 cm w zależności od wielkości materaca.
Pokrowiec:

Pokrowiec miękki i miły dla ciała, posiadający zdolność do zatrzymywania ciepła, wykonany z tkaniny Empress.
Pikowany owatą (120g/m²).
Możliwość zastosowania zamka rozdzielczego, co umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go chemicznie, stanowiąc gwarancję optymalnej higieny spania.
Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe wykonane z wkładem ze sprężyn kieszeniowych są bezgłośne i nie trzeszczą, ponieważ sprężyny znajdują się w osobnych kieszonkach wykonanych z wysokiej jakości włókniny i nie stykają się. Materace kieszeniowe posiadają system sprężyn umożliwiający lepsze dopasowanie materaca kieszeniowego do indywidualnych potrzeb. Zapewnia to wyjątkowy komfort wypoczynku, bez względu na to, czy siedzisz, leżysz na plecach, na boku czy na brzuchu. Sprężyny w materacu kieszeniowym można rozmieszczać w różnorodny sposób, mogą się różnić średnicą, wysokością i grubością drutu, z którego są wykonane. Każda sprężyna jest ściśnięta o ok.30% w celu wyeliminowania ryzyka zapadania się. Sprężyny dostępne są z jedną lub wieloma strefami twardości i gęstości od 225 do 1000szt/m2.

Opis materaca

Pokrowiec:

Materac-nevadaMiękki i miły dla ciała
Zdolność do zatrzymywania ciepła
Możliwość zastosowania zamka rozdzielczego co umożliwi zdjęcie pokrowca i wypranie go chemicznie, co stanowi gwarancję optymalnej higieny spania
Wkład:

Stanowią wysokogatunkowe sprężyny kieszeniowe, które znajdują się w osobnych kieszonkach zwiększając niezależność pojedynczych sprężyn
Sprężyny znajdują się w przewiewnej tkaninie gwarantując wysoki komfort snu
Symetryczny układ stref twardości umożliwia optymalne wyrównanie – równomierne użytkowanie materaca
Materac jest dwustronny, co oznacza iż z jednej strony występuje lateks, który nie wchłania alergenów i nie pozwala na powstawanie z grzybów, z drugiej strony występuje mata kokosowa, która zwiększa twardość materaca.
Materace z pianki wysokoelastycznej

Materace wykonane z pianek wysokoelastycznych o zwiększonej gęstości i elastyczności. Materace posiadają podział na strefy twardości przez co zapewniają doskonałe właściowści ortopedyczne.

Opis materaca

Wkład

materac piankowywysokiej jakości pianka poliuretanowa o grubości 14 cm
pokrowiec z tkaniny hypoalergicznej z zamkiem wszytym w sposób ułatwiający zdejmowanie.
Zastosowana pianka poliuretanowa charakteryzuje podwyższoną twardością. Świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu oraz jako posłanie turystyczne.
Materac:
dwustronny
hipoalergiczny
pokrowiec
pianka
pranie
regulowany


Lady barowe
Centralnym punktem niemal każdej restauracji, a już z całą pewnością pubu jest bar. Jest on reprezentacją pewnego określonego stylu, odpowiedniej elegancji oraz w dużej mierze tworzy atmosferę danego lokalu. Z kolei integralną, niezwykle istotną częścią baru są lady barowe. Są one niezwykle ważne nie tylko z punktu widzenia estetyki, ale także praktyczności. Lady barowe powinny być więc jednocześnie eleganckie, a przy tym odporne i ułatwiające pracę za barem.

Pekro jest specjalistą od mebli ponadczasowo pięknych, uniwersalnie podkreślających klimat danej przestrzeni. Poniżej przedstawione są realizacje, w których wykorzystane zostały polecane przez nas lady barowe. Cieszymy się, że mogliśmy współtworzyć miejsca tak eleganckie oraz prestiżowe.Krzesła gięte, drewniane
Krzesła restauracyjne - hokery
Meble kuchenne

Meble produkowane na wymiar pozwalają projektantowi na pełną swobodę w aranżowaniu każdego kąta w kuchni. Jakże ważnym elementem projektowania kuchni jest możliwość zaproponowania Inwestorowi tego czego oczekuje. Klient otrzymuje od nas projektantów produkt w pełni funkcjonalny. Kuchnia na wymiar oznacza produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Stosujemy oryginalne i ergonomiczne rozwiązania pozwalające na racjonalne i komfortowe wykorzystanie każdego wnętrza. Dbałość o wygodę jest dla nas sprawą priorytetową. Opierając się na materiałach renomowanych firm takich jak KronoSpan, Blum, Bimak zapewniamy najwyższą jakość swoich usług. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Po umówieniu się na spotkanie w Państwa domu, wykonamy niezbędne pomiary, pokażemy pełną ofertę i dostępną kolorystykę. Doradzimy w kwestiach technicznych i dopasujemy stworzony wspólnie z Państwem projekt do wymagań danego pomieszczenia.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Po umówieniu się na spotkanie w Państwa domu, wykonamy niezbędne pomiary, pokażemy pełną ofertę i dostępną kolorystykę. Doradzimy w kwestiach technicznych i dopasujemy stworzony wspólnie z Państwem projekt do wymagań danego pomieszczenia.

Szafy przesuwne


Prowadzimy sprzedaż:
drewniane meble do biura,
meble biurowe na wymiar,
meble do biura domowego,
meble do przedpokoju,
meble do biura,
meble biurowe,
meble gabinetowe,
fotele biurowe,
fotele biurowe obrotowe,
fotele gabinetowe,
fotele gabinetowe stylowe,
krzesła gięte,
krzesło gięte drewniane,
krzesło gięte,
krzesła gięte producent,
krzesło gięte producent,
krzesła gięte do kuchni,
krzesło gięte do kuchni,
hokery drewniane na wymiar,
hokery drewniane,
krzesła drewniane,
lady barowe,
lady barowe z drewna,
meble do baru,
meble barowe ,
zabudowy barowe,
zabudowa baru,

Kontakt z nami

Telefon: Piotr Cinkowski - 509 419 689
Email: biuro@pekro.pl

Przedborska 46a
97-500 Radomsko
NIP:772 233 22 58
REGON: 101475950

 

 

  

 

meble do biura domowego

Galeria Radomsko czeka na otwarcie [WIZUALIZACJE ...
www.dzienniklodzki.pl › Strefa biznesu › Wiadomości › Z regionu
27 lut 2016 - Galeria Radomsko na byłych terenach Metalurgii zostanie oficjalnie ... czeka na otwarcie [WIZUALIZACJE] fot. galerie.pl/projekty/radomsko.
Brakujące: meble ‎gabinetowe ‎domowego ‎wnętrz ‎biznesmenów
Jak będzie wyglądała galeria handlowa w Radomsku? - Radomsko
radomsko.naszemiasto.pl › Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź
29 sty 2015 - Wiadomo już, jak będzie wyglądała nowa galeria handlowa w Radomsku. ... Choć budowa galerii w Radomsku zaplanowana jest na lata 2015 i 2016. .... myśle ze dlatego taki projekt żeby w razie czego rozebrać i przenieść w inne ... Poradnik Domowy .... Radomsko na targach „Meble Polska 2017”. 09/03/ ...
Galeria Radomsko - NaszeMiasto.pl
radomsko.naszemiasto.pl/tag/galeria-radomsko.html
Galeria Radomsko: Miasto odda działki, jak nie będzie musiało płacić 9 mln zł ... Więcej na temat: galeria radomsko skrzyżowanie odszkodowanie metalurgia ...
Brakujące: meble ‎gabinetowe ‎domowego ‎projekty ‎wnętrz ‎biznesmenów
GALERIA MIESZKAŃ WYSTRÓJ - Wnętrza,aranżacje wnętrz ...
porady.czterykaty.pl/temat/czterykaty/galeria+mieszkań+wystrój
GALERIA MIESZKAŃ WYSTRÓJ: najświeższe informacje, zdjęcia, video o GALERIA ... Zostało zaprojektowane przez biuro Raca Architekci, zgodnie z potrzebami ... We wnętrzu zgromadzili pokaźną mieszaninę mebli i bibelotów. .... Najlepszą wizytówką jej upodobań jest mieszkanie w starej kamienicy, które zajmuje wraz ...
JAK ZAPROJEKTOWAĆ SWÓJ POKÓJ - Wnętrza,aranżacje wnętrz ...
porady.czterykaty.pl/temat/czterykaty/jak+zaprojektować+swój+pokój
To mebel, który zajmuje w salonie zwykle jedną ścianę, ale może stać też ... PRZEJDŹ DO GALERII » W jakim stylu młodzi Polacy urządzają swoje wnętrza? ... z najlepszych widoków w mieście - na park Mont des Arts. Eleganckie wnętrze ..... domowe biuro, została idealnie dopasowana zarówno do stylu wnętrza, jak i do ...
meble - EMEBEL.pl - meble
www.emebel.pl/szukaj/meble
Nasza galeria pomoże Państwu przy wyborze , a oferta zapozna z ... Firma "Asimpex" Wytwórnia Mebli (1985) produkuje meble biurowe, hotelowe ... Do produkcji naszych mebli wybieramy starannie najlepsze gatunki drewna i naturalnych oklein. ... Nasze projekty są dopasowane indywidualnie do każdego wnętrza według ...
- EMEBEL.pl - meble
www.emebel.pl/szukaj/-
Firma ABi sc - MEBLE BIUROWE istnieje od 1998r. .... Administracji (sali operacyjnej), projekt biura dla Goodyear w Warszawie, restauracja Padva, sieć ...
meb - EMEBEL.pl - meble
www.emebel.pl/szukaj.html?keyword=meb
Firma ABi sc - MEBLE BIUROWE istnieje od 1998r. .... Administracji (sali operacyjnej), projekt biura dla Goodyear w Warszawie, restauracja Padva, sieć ...
spr - EMEBEL.pl - meble
www.emebel.pl/szukaj/spr
Do produkcji naszych mebli wybieramy starannie najlepsze gatunki drewna i naturalnych oklein. ... CONTINO Meble Biurowe to firma, zajmująca się szeroko pojętym ... Nasze projekty są dopasowane indywidualnie do każdego wnętrza według ..... To propozycja dla nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz domowych i ...
Raport z rynku HoReCa 2016 by Polskie Wydawnictwa ... - Issuu
https://issuu.com/hotelarz/docs/raport_horeca_2016
15 maj 2016 - Jego projekt powierzono jednej z najbardziej znanych pracowni JEMS ... na bliskiej Woli powstaje kolejne zagłębie biurowe z porównywalną łączną .... ze 126 pokojami we Wrzeszczu przy powstającej Galerii Metropolia, ... restauracji i biur (meble pokojowe i tapicerowane, materace, sto³y, ...... Radomsko.

 

 

Linki zaprzyjaźnione: 200717 PF

Pozycjonowanie zbudowanych stron Józefów studio projektow seo2 Najlepsze projekty stabilnych webd knb2

Pozycjonowanie zbudowanych stron Bochnia studio projektow seo3 Najlepsze projekty stabilnych wer knb2

hekko